Acasă
Vânzări
Închirieri
Despre noi
Servicii
Contact
0752 632 633
TOP
0% comision
De vanzare
Apartament 2 camere open-space, direct dezvoltator Capat CUG Lunca Cetatuii
Iasi, Lunca Cetatuii
75.000€
2 camere
1 baie
40mp
Parter/2
0% comision
De vanzare
Centru Hala Centrala Anastasie Panu, model deosebit, 3 camere 72 mp, Central
Iasi, Ultracentral
165.000€
3 camere
1 baie
72mp
Etaj 8/10
0% comision
De vanzare
Apartament 3 camere Dacia - Bicaz, in spate Anemarket, comision 0, mobilat
Iasi, Dacia
98.500€
3 camere
1 baie
56mp
Parter/4
0% comision
De vanzare
Apartament 1 camera, decomandat, Galata, bloc nou, comision 0, nu rata
Iasi, Galata
73.593€
1 camera
1 baie
43mp
Etaj 1/4
De inchiriat
Chirie Cartier Visoianu garsoniera tip studio, disponibila imediat, mobilata
Iasi, Lunca Cetatuii
250€
1 camera
1 baie
27mp
Etaj 10/11
De inchiriat
OFERTA! 2 camere decomandat Alexandru cel Bun, la bulevard, mobilat si utilat
Iasi, Alexandru cel Bun
350€
2 camere
1 baie
40mp
Etaj 6/10
0% comision
De vanzare
Super varianta - 2 camere decomandat, bloc 2017, loc parcare, curte, Poitiers
Iasi, Frumoasa / Poitiers
110.000€
2 camere
1 baie
50mp
Etaj 3/3
0% comision
De vanzare
Proiect NOU! Apartament 1 camera, Capat CUG - Lunca Cetatuii, comision 0
Iasi, Lunca Cetatuii
1.548,18€/mp
1 camera
1 baie
39mp
Etaj 1/10
0% comision
De vanzare
Proiect NOU! Apartament 2 camere, Capat CUG - Lunca Cetatuii, comision 0
Iasi, Lunca Cetatuii
1.510,17€/mp
2 camere
1 baie
52mp
Etaj 1/10
0% comision
De vanzare
Proiect NOU! Apartament 3 camere, Capat CUG - Lunca Cetatuii, comision 0
Iasi, Lunca Cetatuii
1.361,68€/mp
3 camere
1 baie
71mp
Etaj 1/10
0% comision
De vanzare
Apartament 2 camere finalizat direct dezvoltator Capat CUG Lunca Cetatuii
Iasi, Lunca Cetatuii
81.000€
2 camere
1 baie
48mp
Etaj 2/2
0% comision
De vanzare
Apartament 2 camere cu gradina, direct dezvoltator Capat CUG - Lunca Cetatuii
Iasi, Lunca Cetatuii
90.000€
2 camere
1 baie
48mp
Parter/2
«
1
2
Camere
1
2
3
4
5+
Suprafata
Teren
Bai
1
2
3+
Confort
1
2
3
Lux
Compartimentare
An constructie
Tip teren
Constructii
Agricol
Mobila
Comision 0%
Video / Tur virtual
Apartamente de vanzare
Apartamente de vanzare in Iasi
Apartamente de vanzare in Iasi Lunca Cetatuii
Apartamente de vanzare in Iasi Frumoasa / Poitiers
Apartamente de inchiriat in Iasi
Apartamente de inchiriat in Iasi Alexandru cel Bun
Apartamente de inchiriat in Iasi Lunca Cetatuii
Vezi mai mult